KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9076442
nr 907 6442
Akvarell
Per Arvid Säve, 1800-tal, kopia efter Scholander, motivet: 11, 5 x 8
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:18:30
150 kr
150 kr
200 kr